ALL BLACK
stycznia 19, 2016Witam:) Sznurowane na dekolcie body jest w ostatnim czasie bardzo modne. Ja postawiłam oczywiście na moją ukochaną czerń plus złote dodatki. Przyznam szczerze, że nie wyobrażam sobie nosić go bez biustonosza, bo materiał jest dość cieniutki. Myślę, że tak zestawiony również wygląda dość ciekawie. W każdym bądź razie lubię sprawdzać różne opcje:) Dzisiaj bardzo króciutko, powracam do moich zajęć, a Was zapraszam do oglądania zdjęć:)
całuję, A
21 komentarze
ja bym jednak zrezygnowała z tego stanika pod bluzką :)
OdpowiedzUsuń_____________________
blog.justynapolska.com
Fashion & Makeup
Jak zwykle solidnie i fajnie. Ja nawet linka nie dodaje, itak mnie nikt nie odwiedza :)
OdpowiedzUsuńVery nice look!!
OdpowiedzUsuńMy blog: Street Style City
Also have a look at my photography page: Photography
Ciekawy zestaw. Piękna torebka.
OdpowiedzUsuńno no no odważna ta bluzka:) świetne masz buty:)
OdpowiedzUsuńhttp://fashionmakeup-czarnulaxyz.blogspot.com/
Dobrze wygląda z biustonoszem, bez bym się nie odważyła!:) Pozdrawiam!:)
Usuńyou look amazing in black!
OdpowiedzUsuńhttp://www.queenhorsfall.com/
Hej udostepniłam twój post ze stylizacja na blogu : http://moda-na-obcasach.blogspot.com/ oraz na stronie facebooka: facebook.com/Moda-na-obcasach-255652788104086/?ref=hl . Jesli bedziesz miec nowe stylizacje z butach na obcasach ,koturnach itp. mozesz mi na fb podesłać, swoje linki z postem ,chetnie, udostepnie. pozdrawiam
OdpowiedzUsuńCudowna torebka!
OdpowiedzUsuńhttp://klaudiaradzikowska.blogspot.com/
Świetnie wyglądasz :) przepiękna bluzka jak i całość :)
OdpowiedzUsuńPorcelainDesire
piękna stylizacja :)
OdpowiedzUsuńświetna ta bluzka :D
OdpowiedzUsuńhttp://foreveryoungxdo.blogspot.com/
Myślę, że prezentuje się wspaniale i z biustonoszem. Oczywiście cała stylizacja jest doskonała. A i najpiękniejsze są buty! <3
OdpowiedzUsuńPozdrawiam serdecznie, a przy okazji zapraszam do wzięcia udziału w zabawie organizowanej przeze mnie. Jeśli lubisz dostawać niespodzianki oraz cieszy Cię dawanie - to coś dla Ciebie. Sprawdź i przyłącz się!:)
http://marysseprobuje.blogspot.com
świetne buty i świetna figura.
OdpowiedzUsuńdosyć odważna bluzka, ale na imprezę jak najbardziej :) buty wooow !
OdpowiedzUsuńpiękne body <3
OdpowiedzUsuńślicznie wyglądasz, jesteś przeurocza <3
OdpowiedzUsuńBardzo fajny styl! :) Tylko chciałabym zobaczyć efekt zdjęć na zewnątrz, myślę, że było by jeszcze ciekawiej! :)
OdpowiedzUsuńhttp://kasia-blog1.blogspot.com/
Byłam chora przez prawie 3 tygodnie, dlatego się oszczędzam:( jednak już niedługo foty na zewnątrz:)
Usuńsuper :)
OdpowiedzUsuńSkąd buciki? Bardzo mi się podobają. :)
OdpowiedzUsuńhttp://fromcarolinee.blogspot.com
Dziękuje za wszystkie komentarze <3