ROZOWA RAMONESKA I KOSZULA W KWIATY | 3 ROCZNICA ZAFUL | BALAK

czerwca 12, 2017

Witajcie:) Kochani czytając ten post jestem już w Hiszpanii i zwiedzam dodatkowo Portugalię <3 Jednak postarałam się, aby na blogu posty publikowane były regularnie, tak samo na moich social media. A po powrocie zasypię Was pięknymi zdjęciami z wyjazdu. Koniecznie zaglądajcie na instagram @balaczka i snapchat: balaczka, bo tam wszystko pojawi się w pierwszej kolejności i będziecie mieli okazję pozwiedzać troszkę ze mną! Kochani już od roku współpracuję z firmą Zaful, a w tym tygodniu sklep obchodzi 3 rocznicę! Z tej okazji mają dla Was full niespodzianek, jak promocje czy konkurs:) Piękne stroje kąpielowe na tę okazję zaprezentuję Wam już po moich wakacjach:) Natomiast na dole znajdziecie dokładnie informacje na temat konkursu, który Zaful organizuję:) Warto, bo jakościowo ciuszki zawsze przychodziły mi świetne, natomiast bikini bomba! Sami wkrótce zobaczycie;) Zaglądajcie na info na dole! Dawajcie znać, co myślicie o zestawi i przepięknej różowej ramonesce, z którą w ostatnim czasie się wręcz nie rozstaję:)

całuję, A

kurtka BALAK, koszula ZAFUL, buty Reebok

My dear followers, there are some news I would love to share with you guys. One of the biggest online fashion store Zaful is now celebrating their 3rd anniversary. 

Zaful anniversary giveaway, Lucky strike!
Listen up! This is a Zaful extra giveaway only on word-press! Were celebrating for the our 3rd anniversary and you might be the lucky winner!
What we would like you to do:
(1)Follow our wordpress blog! HERE 
(2) Click on 1 of the image and participate the event, feel free to pick your favorite or the easiest one.
Your Zaful User name 
How to win?
Every week, well announce a random luck number. The first comment will be mark as 1, the second will be 2 and so on~ According to how many comments per week, well also increase the amount of lucky numbers. Its time to invite your friends to win a giveaway together!
Award:
All winners will receive a $100 Giftcard each.
Date:June 08-June 22


You Might Also Like

10 komentarze

 1. Pięknie wyglądasz ;) Udanego zwiedzania :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetna kurteczka :)zdecydowanie moje kolory :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Przepiękna koszula!

  I jaki śliczny uśmiech :)!

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetna stylizacja, ja cały czas, już od kilku miesięcy, usiłuję kupić sobie różową ramoneskę, ale zawsze albo zapominam, albo nie mam pieniędzy​ :D Twoja jest naprawdę piękna i teraz jeszcze bardziej zapragnęłam taką posiadać :D
  Pozdrawiam Mania
  Magymany.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Wspaniały zestaw, każdy element tego stroju bardzo mi się podoba :)

  -------------------------
  http://fashionelja.pl

  OdpowiedzUsuń
 6. swietna stylizacja :)

  Zapraszam do mnie. Będzie mi bardzo miło, jeżeli zostawisz po sobie ślad w postaci obserwacji oraz komentarza. ☺ normalbutdidnot.blogspot.com (click)

  OdpowiedzUsuń
 7. jedna z lepszych stylizacji ;)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuje za wszystkie komentarze <3