PTAK PREMIERY 2017

listopada 13, 2017

Witajcie:) W dniach 15-17.09 odbywały się Ptak Premiery, w których miałam okazję uczestniczyć. Świetne kolekcje oraz genialna muzyka podczas wieczornego bankietu sprawiły, że będę bardzo dobrze wspominać całe wydarzenie:) Na scenie swoje kolekcje podczas 3 dni zaprezentowali m.in Paprocki&Brzozowski, MMC, Maciej Zień i Edyta Górniak. Jednak jak zawsze opowiem Wam wszystko od początku;)
Późnym popołudniem 16 września wraz z @pivonia zjawiłyśmy się w Nowej Hali G w Ptak Fashion City znajdującej się w Rzgowie (obok Łodzi). Poznałyśmy tam pozostałe blogerki i influencerki, które razem z nami uczestniczyły w evencie. Później wybrałyśmy się do strefy Ptak Moda, aby wybrać kreacje na wieczór. Wybór był ogromny dlatego zajęło nam to dobrą godzinę, zanim wyszukałyśmy perełki dla siebie. Około godz 18 zaczęła się gala wieczorna. Na samym początku odbyła się ceremonia wręczenia pestiżowych Złotyc Manekinów, a później na wybiegu zaprezentowała się kolekcja Paprocki&Brzozowski oraz druga tworzona we współpracy z Edytą Górniak dla marki Naoko. Całą galę uświetnił występ Edyty Górniak, który był niesamowity. Uwielbiam ją odkąd usłyszałam jako mała dziewczynka Kolorowy Wiatr w bajce Disney'a Pocahontas i zobaczenie jej na żywo siedząc tak blisko było czymś niezwykłym. Po oficjalnej części pokazowej i koncercie organizatorzy przygotowali After Party dla gości, w świetnym towarzystwie, (spotkałyśmy m.in Patrizie Gucci!) zabawa trwała jeszcze kilka godzin na parkiecie (koniecznie śledźcie mnie na instagramie @balaczka i snapchacie, bo robie zawsze dużą relację).
Następnego dnia zrobiłyśmy szybką sesję w hotelu Holiday Inn, a później ponownie wybrałyśmy się do Nowej Hali G na dalszą część pokazów. Zorganizowane było również spotkanie z Mają Sablewską. Udzielała porad dotyczących stylizacji, rozmawiała i robiła zdjęcia, a przede wszystkim była bardzo sympatyczna:) Na wybiegu pojawiły się również Supermodelki Plus Size z programu na TVN. Zapraszam do obejrzenia zdjęć z pokazów jak i tych robionych podczas całego wydarzenia przeze mnie. A już wiosną 2018 rusza kolejna edycja Ptak Premiery :)


całuję, A

You Might Also Like

6 komentarze

 1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetna relacja z całego eventu, piękne zdjęcia i do tego Ty wyglądałaś obłędnie ����

  OdpowiedzUsuń
 3. oo, ale super, że miałaś okazję być na takim wydarzeniu :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Super sprawa ;) choc nie moge patrzec na stroj Sablewskiej, wygladasz milion razy lepiej od niej ;* :*

  OdpowiedzUsuń
 5. To mi się na pewno przyda i polecę znajomym niech też się zaopatrzą.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuje za wszystkie komentarze <3