5 URODZINY BLOGA

lutego 19, 2018

Witajcie Kochani:) Pamiętam ten dzień jakby to było może max rok temu, kiedy zaczęła się moja przygoda z działalnością w internecie. Siedząc 5 lat temu w pokoju (po drugiej stronie Wisły - przeniosłam się dość blisko tamtejszej lokalizacji;) w wyjątkowo zimnym i szarym dniu z gorącą herbatą i przeglądając zdjęcia, które wcześniej zrobiła mi koleżanka na zajęciach fotografii na uczelni, postanowiłam je opublikować i wtedy przyszedł pomysł na bloga. Wtedy jeszcze nie spodziewałam się, że stanie się to tak ważnym rozdziałem w moim życiu, że dzięki temu spotka mnie tyle przygód, poznam wielu ludzi, wezme udział w różnych wydarzeniach oraz, że moje hobby zamieni się również w pracę. W ciągu tego czasu wydarzyło się bardzo dużo - skończyłam studia w Krakowie, wróciłam na Podhale, po czym ponownie wprowadziłam się do Krakowa, odbyłam wiele ciekawych podróży tych dalszych i bliższych, jednak wciąż systematycznie publikuję tutaj posty i jest to moje miejsce, do którego cały czas wracam. Ciesze się również, że pomimo zejścia blogów na znacznie dalszy tor po instagramie czy youtube, nadal chętnie tutaj zaglądacie i ze mną jesteście. Z biegiem czasu widzę, że to właśnie te decyzje, które podjęłam spontaniczne przyniosły mi najwięcej ciekawych doświadczeń i przeżyć. Jestem bardzo ciekawa co przyniesie mi kolejny rok, bo w tym szykuję się kilka zmian, których już nie mogę się doczekać:) A dzisiaj mam dla Was jeszcze zimową stylizację - tak napadało w Krakowie dopiero w lutym. W tle możecie zobaczyć piękny Zakrzówek, które wygląda zimą zupełnie inaczej, jednak za każdym razem lubię tutaj przychodzić:) Trzymajcie się cieplutko i mam nadzieję, że za rok, będziecie ze mną świętować kolejne urodziny bloga.

całuję mocno, A


You Might Also Like

9 komentarze

 1. Fajna czapka pasuje idealnie do kurtki;)
  flarri.com

  OdpowiedzUsuń
 2. bardzo fajnie, że blogowanie sprawia Ci tyle radości i satysfakcji :) świetna stylizacja :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję wytrwałości w blogowaniu! Ja w kwietniu dopiero 2 lata :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetnie wyglądasz :) Życzę kolejnych takich lat :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Przede wszystkim gratulacje z okazji 5 lat - za wytrwałość i pomysłowość.
  Inna kwestia, że powinno chyba zostać wprowadzone prawo nakazujące kobietom używać czerwonych szminek w ziemie! Od razu robi się cieplej na sercu ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratulacje z okazji 5 lat!
  Widzę chyba torebkę od FABIOLA? <3 Piękna stylizacja, a miejsce niezwykłe!
  Zapraszam www.loveanea.pl ;*

  OdpowiedzUsuń
 7. Czerwień zdecydowanie to TWÓJ kolor :). Co do bieli mam mieszane uczucia. PS. zapraszam do mnie na stronę, z kolorowymi plecakami w stylu boho, Brytyjka :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Biała kurtka? Hmmmm czemu nie. Może w następną zimę sobie sprawię

  OdpowiedzUsuń

Dziękuje za wszystkie komentarze <3